“Слуга народу” взяв собі в помічники модель і танцівницю. ФОТО

ДУМКА 26, Вересень 2019, 23:45 720
“Слуга народу” взяв собі в помічники модель і танцівницю. ФОТО

Нардеп від партії Слуга народу Олексій Мовчан взяв собі єдиним помічником 24-річну танцівницю і весільного адміністратора Валерію Гриценко, повідомляє Радіо Свобода.

За даними на сайті Ради, Гриценко працює у Мовчана за строковим трудовим договором на постійній основі. Однак, ще на початку цього року вона шукала роботу організатора масових заходів.

За даними в резюме Гриценко, вона хореограф-постановник. Закінчила Харківську державну академію культури.

Також дівчина працювала танцівницею в турецьких готелях і на круїзному лайнері.

Потім Гриценко перекваліфікувалася у весільного адміністратора і, схоже, продовжує, поєднувати цю роботу з роботою помічниці депутата.

Раніше Гриценко також пропонувала свої послуги і в якості моделі.

Валерія Гриценка — дочка секретаря міськради Кременчука Юрія Гриценка.

Олексій Мовчан потрапив до Верховної Ради 9-го скликання як мажоритарник від Слуги народу, перемігши на 150 виборчому окрузі в Полтавській області.

Зараз він обіймає посаду голови підкомітету з питань регулювання державних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку.

“Слуга народу” взяв собі в помічники модель і танцівницю. ФОТО “Слуга народу” взяв собі в помічники модель і танцівницю. ФОТО “Слуга народу” взяв собі в помічники модель і танцівницю. ФОТО