“Слуга народу” закликала “прикрутити свободу слова через неповагу до президента”. ВІДЕО

ДУМКА 28, Листопад 2019, 23:55 430
“Слуга народу” закликала “прикрутити свободу слова через неповагу до президента”. ВІДЕО

Депутат від “Слуги народу”, колишня журналістка телеканалу 1+1 Ольга Василевська-Смаглюк, виступила за обмеження свободи слова “з поваги до інституту Президентства”.

Про це вона сказала в ефірі телеканалу “Теперішній час”.

“Мені здається, що у нас в країні настільки сильна свобода слова, що її пора б трошки приглушити, з поваги до інституту Президентства фільтрувати свою промову”, – заявила Василевська-Смаглюк, коментуючи справу проти нардепа Федыны та волонтера Звиробий.

Ситуацію з дотриманням прав і свобод громадян в Україні Василевська-Смаглюк порівняла з російської.

“Якби дійсно це відбувалося десь в Криму в нинішніх умовах або в Росії, то цю людину (волонтера Марусю звіробій. – Ред.) – не чекали б санкції суду для того, щоб провести там обшук, його б просто посадили в тюрму без суду і слідства”, – сказала вона.

Ольга Василевська-Смаглюк колишня журналістка. Працювала в газеті ” День “і на каналі”1+1”. Обрана депутатом від мажоритарного округу №96 у Київській області.

"У нас в стране настолько сильна свобода слова, что ее пора бы уже немножко приглушить" – это заявление в нашем эфире депутата Верховной Рады Украины Ольги Василевской-Смаглюк. До избрания депутатом Ольга 15 лет работала журналистом. Последние 8 – в ТСН на канале 1+1.И каюсь – ничего поделать со своими бровями я не могу. Они живут своей жизнью!Ссылка на эфир – в первом коменте.

Опубліковано Ириною Ромалийською Четвер, 28 листопада 2019 р.