“Слуга народу” закликав терміново почати “посадки”, щоб не падали рейтинги

ДУМКА 26, Лютий 2020, 03:20 514
“Слуга народу” закликав терміново почати “посадки”, щоб не падали рейтинги

У суспільства терпіння щодо “посадок” більше, аніж на 3-5 місяців, не вистачить, тож мають бути якісь результати або кадрові висновки.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив народний депутат України від партії”Слуга народу”, голова Комітету Верховної Ради України із правоохоронної діяльності Денис Монастирський.

Ведучі поцікавилися у парламентаря, коли відбудуться “посадки” топ-посадовців, які давно обіцяли українському суспільству.

Денис Монастирський погодився, що наразі ефективних “посадок” не було. Він пояснив, чому так відбувається.

“Звичайна справа щодо звичайної крадіжки, де відома особа, яка, наприклад, викрала з магазину річ, це приблизно томик на 50-70 листів. Для того, щоб підійти до проваджень осіб, про яких ви говорите, це мова йде про десятки томів. На жаль, це розтягується на тривалі місяці роботи.

На жаль – тому що всі ми і я разом із вами вимагаю і хочу швидких результатів. Кримінальні провадження тривають. Насправді ці кримінальні провадження відкриті, як вам відомо, ведуться слідчі дії.

Але, попри все, я думаю, скільки ще є часу у суспільства для того, щоб терпіти і очікувати цих посадок? Я думаю, що більше, аніж на 3-5 місяців не вистачить терпіння, і мають бути якісь результати або кадрові висновки”, – заявив Денис Монастирський.