Снігові гори: куди звозять львівський сніг. ВІДЕО

Ірина Дубровська 9, Лютий 2021, 18:00 105
Снігові гори: куди звозять львівський сніг. ВІДЕО

Біля пам’ятника Адаму Міцкевичу в центрі Львова звозять сніг з усього центру, щоб скидати його в люк. Однак снігу виявилося так багато, що комунальники не встигають його скидати, внаслідок чого в центрі міста утворився гірський хребет.

Про це повідомляє “Еспресо.Захід”, передає Думка.

Вже багато років сніг з центру Львова звозять в одну точку — це територія на проспекті Свободи між фігурою матері Божої та пам’ятником Адаму Міцкевичу. Саме туди вантажні машини везуть сніг, а трактори трамбують його, щоб той танув і стікав у колектор та потрапляв у підземну річку Полтву.

Водночас тим, що увесь сніг вивозять в одне місце в центрі Львова, незадоволені комунальники. Натомість міські посадовці переконують, що саме це місце є найбільш безпечним для скиду снігу. «Це – дійсно найпотужніше місце у м. Львові, де можна скидувати сніг, не закупорюючи каналізаційної системи. Там проходить основний колектор львівської Полтви, і це дозволяє скидати туди дуже багато снігу», – пояснив в.о. начальника департаменту житлового господарства Львівської міськради Володимир Олійник.

Сьогодні, 9 лютого, на цій тимчасовій перевалочній базі спостерігалися 4-5 метрові гори снігу.

Зазначимо, що існують спеціальні машини, які топлять сніг, щоб той швидше ставав водою і стікав у каналізацію. Однак їх ціна становить від 150 тис. до 3 млн доларів.