Стало відомо, хто пролобіював реєстрацію Клюєва кандидатом у депутати

ДУМКА 3, Липень 2019, 01:48 4616
Стало відомо, хто пролобіював реєстрацію Клюєва кандидатом у депутати

Ключову роль в реєстрації Андрія Клюєва кандидатом у народні депутати зіграла не Центральна виборча комісія, а Верховний суд.

Про це у себе в блозі повідомив нардеп Мустафа Найєм, передає “Думка”.

Він зазначив, що особисто реєстрацію Клюєва лобіював і забезпечив глава Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду Михайло Смокович.

Своїм рішенням ВСУ поставив поза законом всі наявні у Центрвиборчкому документи, які підтверджували, що останні п’ять років глава АП Віктора Януковича проживав у Росії. В тому числі, лист Генпрокуратури, який підтверджує, що з 21 по 23 лютого 2014 року Андрій Клюєв супроводжував Віктора Януковича під час перетину державного кордону на вертольоті, що належить Російській федерації. Ніяких інших фактів перетину кордону немає ані у суду, ані у правоохоронних органів.

Більше того, протягом усіх наступних років Клюєв неодноразово вказував місцем свого проживання С. Шульгіно Одинцовського району, М. Москва, Росія.

Верховний суд вирішив, що цього недостатньо і фактично встав на бік Андрія Клюєва. Подальше звернення ВСУ до Центрвиборчкому про повторний розгляд документів Андрія Клюєва-це фарс і спроба зняти з себе відповідальність.

Отримавши рішення суду ЦВК поставили перед умовою – або реєструвати Андрія Клюєва, або піти під кримінальну справу. Наскільки я розумію, більшість членів Центрвиборчкому готові зібратися завтра вранці і переглянути своє рішення. Все, що для цього потрібно – надання будь-яких ІНШИХ доказ від БУДЬ-якого правоохоронного органу про те, що Андрій Клюєв проживав весь цей час в Російській Федерації.

Раніше волонтер і активіст Роман Синіцин заявив про те, що якщо рішення про допуск до виборів соратника Януковича Андрія Клюєва і російського пропагандиста Шарія не буде скасовано, то почнуться силові акції.

Синіцин зазначив: “сьогодні на акцію за пару годин зібралося більше тисячі осіб. Тому що люди не будуть терпіти ганьбу. Шарій і Клюєв-ватна нечисть, яка втекла з країни – не може балотуватися і не балотуватиметься в Раду.

Сьогодні протест був мирний. Постояли, поговорили, покричали, спалили.

Якщо за два дні ЦВК і ВСУ не розберуться, хто з них більше налажав і не скасують рішення про реєстрацію цих двох покидьків – ми залишаємо за собою право від мирного протесту перейти до не мирного.

Також звертаємося до Володимира Зеленського, президента і гаранта Конституції. У таких ситуаціях ви повинні говорити швидше, ніж люди, а не мовчати і ховатися. Якщо від вас не буде заяви з приводу ганебних рішень про реєстрацію на вибори антимайданівців-втікачів всупереч закону і Конституції, то ми прийдемо до вас.