Стало відомо, скільки витрачається щодня на навчання молодих нардепів від “Слуги народу”

ДУМКА 29, Липень 2019, 14:34 186
Стало відомо, скільки витрачається щодня на навчання молодих нардепів від “Слуги народу”

Партія Володимира Зеленського “Слуга народу” розмістила своїх новообраних депутатів, які прибули на тижневий навчальний курс в Трускавець, в найдорожчий готель у місті – “Ріксос”.

Про це пише “Лівий берег”.

Вартість проживання в номері готелю починається від 3600 грн на добу. При цьому в Трускавці є державний пансіонат, де номери дешевше.

Глава партії “Слуга народу” Дмитро Разумков рішення розмістити своїх підопічних у “Ріксос” пояснив обмеженим часом на підготовку заходу і потребою у великій кількості номерів.

“Була принципова позиція вивезти наших депутатів за межі Києва, тому що це буде зовсім інша робоча обстановка. На жаль, під Києвом ми не знайшли бази, де можна розмістити таку кількість людей”, – сказав Разумков.

“Те, що у нас була можливість зняти … Ну ви ж не знаєте, скільки часу у нас було, на жаль, для підготовки цього заходу”, – додав він.

Загальну вартість навчання і перебування в готелі Разумков не назвав, пославшись на те, що не відповідає за бухгалтерські витрати.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський призначив своїм позаштатним радником колишнього гендиректора телеканалу “СТБ”, який належить олігарху Віктору Пінчуку.

Відповідний указ №557/2019 опублікований на сайті глави держави у понеділок.

“Призначити Бородянського Володимира Володимировича радником президента України (поза штатом)”, – сказано у документі.

У той же час Бородянський написав у Facebook, що у команді Зеленського планує розвивати гуманітарну галузь в Україні.

“Отже, нині моя посада – радник президента з гуманітарних питань. Як це бачу: можливість зробити і реалізувати задуми та стратегії, які докорінно змінять гуманітарну галузь в Україні. Я хочу, аби держава могла запропонувати своїм митцям підтримку, захист та справедливі і прозорі KPI їх роботи”, – заявив він.

За його словами, закордонним митцям хотів би забезпечити умови, які стимулюватимуть їх до праці в Україні і за яких країна буде першою серед потенційних партнерів будь-якого міжнародного проекта.