“Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО

ДУМКА 6, Січень 2020, 01:31 3642
“Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО

Користувачі соціальних мереж активно жартують і поширюють фотожаби, після скандалу, пов’язаного з президентом України Володимиром Зеленським на тлі його відпочинку в Омані.

Нагадаємо, що президент вирушив на новорічні вихідні на український курорт Буковель, однак пізніше був помічений з родиною в Омані в елітному готелі.

В офісі президента підтвердили, що глава держави перебуває з сім’єю в Омані, куди він полетів за свої власні гроші, щоб провести ряд робочих зустрічей.

Пізніше в ОП опублікували фото зустрічі президента з міністром, відповідальним за іноземні справи Султанату Оман, Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою.

“Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО “Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО

“Стою я в Омані у лижі взутий”: мережа вибухнула фотожабами про відпочинок Зеленського. ФОТО