“Судимість погашена”: в ГПУ не бачать нічого страшного в зґвалтуванні “слугою” Іванісовим дитини

Володимир Маркопольский 20, Листопад 2019, 18:08 5443
“Судимість погашена”: в ГПУ не бачать нічого страшного в зґвалтуванні “слугою” Іванісовим дитини

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка підтвердив що народний депутат від фракції “Слуга народу” Роман Іванісов має погашену судимість за зґвалтування неповнолітньої.

Відповідну заяву він зробив у ході брифінгу у Києві у середу, 20 листопада.
“Перевірка була здійснена. Не ГПУ, а відповідними органами. Все підтвердилося. Судимість погашена і вважається, що зараз він несудимий”, – розповів генпрокурор.

Народний депутат України з фракції “Слуга народу” Роман Іванісов відбував покарання за зґвалтування неповнолітньої.

Іванісова було затримано 14 вересня 1995 року Куйбишевським райвідділом міліції Запорізької області за ст. 117 ч. 3 (зґвалтування неповнолітньої), і ст. 118 ч. 2 (зґвалтування неповнолітньої неприродним чином) Кримінального кодексу України, який діяв на той час.

22 вересня його відправили в СІЗО, з якого за рішенням суду відпустили через три дні. 25 жовтня того ж року Іванісова затримали повторно, а 21 березня 1996 року засудили до 3,5 років позбавлення волі, з яких 2,5 він відбув у виправній колонії загального режиму.
Сам народний обранець ці факти спростував, назвавши їх “чорнухою”, на яку були витрачені великі гроші. Також він опублікував у Facebook фотокопію довідки про відсутність судимості.

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що питання щодо Іванісова буде винесене на фракцію, якщо звинувачення виявляться не фейком.

Журналіст Юрій Бутусов запевнив, що інформація справді відповідає дійсності. Також він розкрив подробиці перебування чоловіка за ґратами, зазначивши, що він погасив судимість законним шляхом.