Сущенко подякував Порошенку за звільнення з полону. ВІДЕО

ДУМКА 7, Вересень 2019, 16:21 5812
Сущенко подякував Порошенку за звільнення з полону. ВІДЕО

Звільнений з російського полону Роман Сущенко повернувся додому літаком 7 вересня. В аеропорту “Бориспіль” його та інших звільнених зустріли президент України Володимир Зеленський, інші політики, а також рідні і близькі.

Сущенко висловив подяку діючому президенту Володимиру Зеленському, а також п’ятому президенту України Петрові Порошенку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський заявив, що він особисто та глава російської держави Володимир Путін “зробили все, що пообіцяли” стосовно обміну полоненими.

Про це він сказав вдень у суботу, 7 вересня 2019 року, на брифінгу в київському аеропорту “Бориспіль”, куди о 13:30 прибув літак з бранцям Кремля.

“7 серпня відбувалась телефона розмова з Путіним. Ми домовились про перший етап припинення війни, повернення наших полонених і територій. Домовились створити робочу групу. упродовж місяця домовились, що повинні говорити предметно, потужно і без брехні. Домовились про звільнення моряків та політв’язнів”, – зазначив він.

“Підтверджую, що як президент України Зеленський так і президент Росії Путін зробили все, що пообіцяли. Зробили все, не змінюючи по ходу домовленостей”, – наголосив глава української держави.