Суцільна корупція: партія “Слуга народу” без офіційних співробітників і осередків витрачає мільйони

ДУМКА 23, Лютий 2020, 00:34 250
Суцільна корупція: партія “Слуга народу” без офіційних співробітників і осередків витрачає мільйони

У Комітеті виборців України заявили, що в партії «Слуга народу» «немає жодного офіційного працівника і «живого» осередку».

Про це йдеться в повідомленні КВУ.

На офіційній Facebook-сторінці КВУ зазначається, що, за результатами аналізу звіту за IV квартал 2019 року (жовтень-грудень) «Слуги народу» про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, в партії офіційно не працює жоден працівник і немає жодного місцевого відділення зі статусом юридичної особи.

Що стосується інших парламентських партій, ситуація наступна: ВО “Батьківщина «(96 працівників, понад 600 осередків),» європейська солідарність «(39 офіційних працівників, 29 місцевих організацій зі статусом юрособи),» опозиційна платформа за життя «(3 працівники, 30 осередків),» Голос” (6 працівників, 13 осередків).

Голова КВУ Олексій Кошель припустив, що частину робіт, таких як ведення бухгалтерії або прибирання офісу можуть виконувати на контрактній основі.

“Однак робота такої структури як парламентська партія передбачає легальну діяльність десятків людей, які займаються організаційною, медійною та іншою партійною роботою. На практиці ситуація з нулями в звіті “Слуги народу” може свідчити, що значна частина її діяльності знаходиться в тіні, а заробітна плата може виплачуватися в конвертах. Де факто звіт партії показує, що» слуги народу » залишається переважно віртуальною політичною силою”, — говорить Кошель.