Третя частина записів Гончарука: Вова, те, що курс менше, значить, що олів’є буде дешевше. ВІДЕО

ДУМКА 16, Січень 2020, 09:47 1760
Третя частина записів Гончарука: Вова, те, що курс менше, значить, що олів’є буде дешевше. ВІДЕО

У мережі опублікували третю частину розмови нібито прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністра фінансів Оксани Маркарової і двох заступників голови Нацбанку Катерини Рожкової і Дмитра Сологуба.

У бесіді обговорювали ревальвацію гривні та економічну стратегію розвитку України, де прозвучала пропозиція “А давайте будемо щось виробляти!”.

“Льош, наступного року, якщо приватизація включається нормально і, умовно кажучи, у нас така ситуація, коли люди починають впроваджувати ресурси, щоб щось будувати… Давайте тоді шукати. Не шукати, а завдання ставити… Умовно там. Якщо наше завдання, крім того, щоб сільське господарство щось виробляло, нам завжди треба залучати тих, хто будуватиме щось. Ну коротше зрозуміло. Насправді ми коли були останній раз, всі ці фактори назвали. І газ-і населенню добре. І зарплати. Зараз треба систематизувати”, – повідомляла нібито Рожкова.

Також голос схожий на главу Кабміну повідомляв, що потрібно представити президенту Зеленському реалістичний прогноз в країні на наступні три роки.

“Мені здається, головне питання-реалістичний і там довгостроковий прогноз. Реалістичний. Ми розуміємо, що все там насправді до осені отримаємо. Може бути, до літа. Концесія… Те ж саме. У нас є більш-менш реалістичний прогноз. Те, що ми повинні представити президенту і сказати: на наш погляд, в наступні три роки ситуація в країні буде наступним чином. І ось там більш-менш детально… Виходячи з цього маневру нам треба слабкі сторони. Хто програє? Це два моменти, як ми рятуємо”, – йдеться на записі.

“Дивитися. Скажу з людської мови на… Йому (Зеленському – Ред.) треба сказати: дивись, Вова, те, що зараз курс менше, значить, що олів’є в наступному році на наступному новорічному столі не буде дорожче “, – говорив нібито прем’єр.

Його думку продовжив Сологуб: “не буде дорожче, ніж в цьому!”. Однак Маркарова йому заперечила: “не факт!”.