Це божевілля: співробітник Білого дому визнав, що у розмові Трампа з Зеленським був склад злочину

ДУМКА 9, Жовтень 2019, 02:00 517
Це божевілля: співробітник Білого дому визнав, що у розмові Трампа з Зеленським був склад злочину

Співробітник Білого дому, який слухав літню телефонну розмову між президентами США і України Дональдом Трампом і Володимиром Зеленським назвав цю бесіду “божевільною”і ” лякаючою”.

Про це пише The New York Times

Видання при цьому посилається на дані, що містяться в донесенні інформатора з ЦРУ, який раніше цієї осені і попередив ЗМІ про свої побоювання з приводу цієї розмови.

Інформатор зазначив, що його співрозмовник “явно був вражений тими речами, про які стало відомо (за підсумками розмови-Ред.)”. За його словами, юристи Білого дому відразу після розмови стали обговорювати наслідки бесіди, оскільки, на думку того чиновника, Трамп зробив явний злочин, “примушуючи іноземну державу почати розслідування стосовно громадянина США з метою висунення власної кандидатури на переобрання в 2020 році”.

Повідомлялося, що раніше США та Україна опинилися в центрі уваги ЗМІ після того, як у Вашингтоні почався великий скандал через тверджень неназваного співробітника американської розвідки про надання Трампом під час телефонної розмови тиску на Зеленського з метою допомогти Київ допомогти главі вашингтонської адміністрації переобратися на другий термін в 2020 році.

Повідомлялося, що американський лідер домагався від свого українського колеги розслідування дій сина Байдена в обмін на надання Києву фінансової і військової допомоги.

Палата представників Конгресу, контрольована Демократичною партією, оголосила на підставі таких підозр про запуск процедури імпічменту щодо республіканця Трампа. Демократ Байден є зараз найбільш вірогідним конкурентом Трампа на майбутніх в майбутньому році в США виборах.