“Це мій товариш”: Коломойський заявив, що має вплив на Арахамію

ДУМКА 20, Жовтень 2019, 19:38 228
“Це мій товариш”: Коломойський заявив, що має вплив на Арахамію

Олігарх Ігор Коломойський розповів про вплив на главу партії «Слуга народу» у Верховній раді Давида Арахамію.

Про це він заявив під час свого інтерв’ю.

«Кого не люблю? Та це мій товариш взагалі (Арахамія). Це найближчий наш товариш. На депутатів немаю впливу, на Арахамию точно маю», — сказав він.

Таким чином бізнесмен прокоментував заяву Арахамії про те, що Коломойський має вплив у Раді, проте його самого не любить.

При цьому, як зазначив підприємець, він не впевнений, що Арахамія міг заявити подібне.

“Я не знаю, чи говорив він це, але якщо говорив, то на злодієві шапка горить. Він хороший хлопець, до речі, дуже тлумачний. Чогось він спочатку був в Миколаєві, а потім переїхав до Львова, по-моєму”, – додав бізнесмен.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до списку помічників-консультантів запорізької обраниці від партії “Слуга народу” Юлії Яцик потрапив її бізнес-партнер та адвокат Микола Духонченко, який проходить у справі про хабар.

Журналісти повідомляли, що Жовтневий районний суд вироком від 4 лютого 2019 року визнав винним колишнього співробітника Василівського районного відділення міліції в отриманні 2015 року 300 доларів і 5 тисяч гривень хабаря за нерозслідування справи про збут наркотиків.

Мова йшла про Миколу Духонченка, який, згідно з матеріалами справи, тоді працював заступником начальника слідчого відділення Василівського районного відділення ГУ МВС України в Запорізькій області й розслідував одне з проваджень.