Це все інсинуації ворогів: “слуга” Верещук заявила, що вона підтримує вступ України до НАТО. ВІДЕО

ДУМКА 25, Вересень 2019, 02:10 550
Це все інсинуації ворогів: “слуга” Верещук заявила, що вона підтримує вступ України до НАТО. ВІДЕО

Народна депутатка від “Слуги народу” Ірина Верещук, яка в інтерв’ю “112 Україна” заявила щодо членства в НАТО, що Україні “не можна йти туди, де нас не чекають”, заявила, що підтримує євроатлантичний вектор.

Про це Верещук заявила в ефірі програми “Вердикт” на каналі Еспресо.TV.

“Я за вступ України до НАТО, я за вступ України до ЄС. У нас є чітко закріплений партійний, фракційний, всією владою чіткий євроантлатичний курс”, – сказала Верещук.

Нардеп також звинуватила у суспільному резонансі, що викликало її інтерв’ю, ворогів, політичних опонентів і російські канали.

“Ці всі інсенуації чи маніпуляції, які шукають наші вороги, а використовують політичні опоненти в Україні, мають вас не дивувати. Йде війна, а Росія використовує нашу слабкість, нашу недолугість. Я виступаю за тісне співробітництво з США, особливим партнером поза НАТО, щоб ми наповнили новим змістом Хартію “Україна-США”, – додала Верещук.

Депутатка Верховної Ради від “Слуги народу” Ірина Верещук є головою підкомітету з державної безпеки та оборони парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Фінську модель, яка передбачає співпрацю з НАТО з одночасним урахуванням думки Росії, вважає прийнятною для України депутатка Верховної Ради з фракції «Слуга народу», голова підкомітету з державної безпеки та оборони комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Ірина Верещук.

«Я завжди була прихильником Фінляндії, які (фіни – ред.) пояснюють, чому вони не вступають до НАТО. Вони можуть собі це дозволити інституційно, в них є прекрасні програми, які діють з НАТО, вони, напевно, глибше інтегровані в НАТО, ніж деякі країни НАТО… Але вони кажуть: ми навіть до Конституції цього не будемо записувати, нам не потрібні проблеми з Росією. Ми вже з ними мали проблеми, втратили територію і найголовніше – людей. Ми знаємо, хто і що є Росія – жодних ілюзій. Ми не хочемо вступати до НАТО, якщо це буде конфліктогеном з Росією», – сказала Верещук.