“Це все заради інвестицій”: Саакашвілі заявив, що до поїздки Зеленського в Оман не можна чіплятися

ДУМКА 6, Січень 2020, 19:08 555
“Це все заради інвестицій”: Саакашвілі заявив, що до поїздки Зеленського в Оман не можна чіплятися

Екс-президент Грузії, колишній глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що теж любив літати в країни затоки, йому подобалося “грітися на сонечку”.

Але в результаті таких “зігрівань” економіка Грузії отримала понад $ 400 млн інвестицій.

Про це він повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

“Як я розумію Зеленського – будучи президентом, я теж любив літати в країни затоки і не приховую, мені подобалося грітися на сонечку. Але в результаті цих “согреваний”, добре нагріла руки економіка моєї країни, так як після цього ми отримали понад 400 мільйонів доларів інвестицій з Еміратів і Катару.

Ці інвестиції будували аеропорти, порти і десятки готелів, які дали роботу багатьом тисячам моїх співгромадян”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, він зазначив, що на відміну від Зеленського – не літав рейсовим літаком за свій рахунок, а їздив президентським бортом.

“Досить чіплятися і порівнювати з Мальдівами. У цих країнах особисті поїздки та контакти мають вирішальне значення і дуже сподіваюся, що Україна побачить таку ж користь, як в свій час побачила Грузія”, – підкреслив Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше в Офісі президента Украині заявили, що глава держави Володимир Зеленський перебуває в Омані, куди він відбув разом з родиною рейсовим літаком за власні кошти. Там найближчими днями у Глави держави заплановані зустрічі на найвищому рівні.