ЦВК зареєструвала Клюєва і Шарія кандидатами в депутати

ДУМКА 2, Липень 2019, 13:25 684
ЦВК зареєструвала Клюєва і Шарія кандидатами в депутати

Центральна виборча комісія на виконання судового рішення зареєструвала проросійського відеоблогера Анатолія Шарія кандидатом у народні депутати України на позачергових парламентських виборах, що відбудуться 21 липня.

Відповідну постанову члени ЦВК ухвалили сьогодні на засіданні.

Так, на виконання постанови Верховного суду, ЦВК повторно розглянула документи Шарія, якому раніше відмовила в реєстрації кандидатом у народні депутати, включеного до виборчого списку “Партії Шарія” під номером один, та постановила зареєструвати його кандидатом.

Також ЦВК на виконання рішення Верховного суду зареєструвала кандидатом у народні депутати Євгена Євтухова, включеного до виборчого списку “Партії Шарія” під номером п’ять, якому було відмовлено в реєстрації постановою Центрвиборчкому від 24 червня.

Таким чином, сьогодні комісія постановила доповнити виборчий список “Партії Шарія” даними про Шарія та Євтухова.

Крім того, на виконання постанови Верховного суду ЦВК повторно розглянула документи Клюєва, якому раніше відмовила в реєстрації, й постановила зареєструвати його кандидатом у народні депутати України на позачергові парламентські вибори.

Клюєва зареєстрували кандидатом у народні депутати у 46-му одномандатному виборчому окрузі в Донецькій області.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що дослідження соціологів свідчить про зниження підтримки президентської партії «Слуга народу», тим часом рейтинг політичної сили «Голос» активно зростає. Такі дані оприлюднили Український інститут соціологічних досліджень ім. Олександра Яременка і центр «Соціальний моніторинг».

Так, на 27 червня 43,2% опитаних, які планують голосувати і визначилися із вибором, підтримують «Слугу народу». Зазначимо, що згідно опитування від 15-21 червня, цій силі віддавали перевагу 47,4%.