У “Борисполі” затримали єпископа РПЦ в Україні – любителя “русского міра”

ДУМКА 14, Лютий 2019, 03:53 216
У “Борисполі” затримали єпископа РПЦ в Україні – любителя “русского міра”

В аеропорту “Бориспіль” з боку паспортного контролю прикордонники не випускають архієрея РПЦ в Україні Гедеона (Юрій Харон).

Про це священик сам написав у себе в Facebook, також дану інформацію підтвердив прес-секретар Прикордонної служби України Олаг Слободян, передає “Думка“.

Священнослужитель стверджує, що ініціатором його затримання була СБУ, оскільки у нього втрачено закордонний паспорт. Сам священик стверджує, що нещодавно за цим паспортом він літав до Німеччини і повернувся з за кордону 13 лютого.

У свою чергу в прикордонній службі заявили, що священнослужитель був затриманий за дорученням одного з правоохоронних органів, у нього вилучили закордонний паспорт. Слободян заявив, що громадянина підозрюють у тому, що у нього кілька громадянств.

Крім того, під час проведення бесіди стало відомо, що даний громадянин є шанувальником “русского міра” і займається антиукраїнською пропагандою. В даний час з ним працюють правоохоронці, за результатами перевірки буде прийнято рішення про подальші дії щодо Гедеона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представники РПЦ в Україні заявили про спробу підпалу їх храму в селищі Зелений Яр Доманівського району Миколаївської.