У Британії депутата вигнали з партії за намір відвідати Крим

ДУМКА 16, Лютий 2019, 03:55 223
У Британії депутата вигнали з партії за намір відвідати Крим

У Великій Британії Лібертанська партія виключила зі свого складу депутата Білла Етріджа за намір відвідати анексований Крим.

Етрідж є заступником голови партії і депутатом Європейського парламенту, передає “Думка“.

Політик був змушений піти зі своєї партії після того, як стало відомо, що він збирається очолити делегацію британський політиків і підприємців, які хочуть відвідати Крим.

Глава Лібертаріанської партії Ендрю Візерз заявив, що дії Білла Етріджа завдають репутаційної шкоди політичній силі. Політику було направлено компромісну угоду, згідно з якою, він повинен був піти зі своєї посади 29 березня. На початку Етридж відмовлявся підписати угоду, проте пізніше підтвердив, що піде з партії до встановленого терміну.

Делегація проросійський політиків і підприємців з Великобританії планує відвідати півострів. До складу делегації входять 15 осіб, її очолювати повинен Білл Етридж.

“Ми направили пану Етріджу на підпис компромісну угоду, що передбачає його відхід з партії 29 березня 2019 року. Він відмовився підписати угоду, але згодом відправив лист, в якому підтвердив, що піде з партії 29 березня”, – повідомили в Либертанаской партії.

Крім того, з партії був виключений начальник Секретаріату Етріджа Пол Бортвуд, який також збирається відвідати анексований Крим.

Нагадаємо, раніше глава Міністерства оборони Великобританії Гевін Вільямсон заявив, що в Кремлі виношують плани про повернення у свою орбіту всіх країн колишнього Радянського Союзу, особливо це стосується України і Грузії.