У Британії заявили, що не дозволять Росії силою повернути Україну в свою орбіту

ДУМКА 12, Лютий 2019, 03:26 280
У Британії заявили, що не дозволять Росії силою повернути Україну в свою орбіту

У Кремлі виношують плани щодо повернення в свою орбіту всіх країн колишнього Радянського Союзу, особливо це стосується України і Грузії.

Таку думку висловив голова Міністерства оборони Великої Британії Гевін Вільямсон, говориться в повідомленні прес-служби відомства, передає “Думка“.

Він зазначив, що останнім часом Росія активно нарощує свій військовий потенціал, однак у Північноатлантичного альянсу (НАТО) є достатньо сил і засобів, щоб зупинити російську агресію і змусити Москву виконувати Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності.

Крім того, міністр закликав країни НАТО не забувати про ті держави, які знаходяться за межами Альянсу, однак зараз змушені протистояти російській агресії, відстоювати свій суверенітет і територіальну цілісність.

Вільямсон заявив, що Велика Британія готова підтримати друзів в Україні і на Балканах, оскільки всі держави мають право вирішувати свою долю самостійно, без втручання російських агресорів.

Нагадаємо, раніше британський журналіст Едвард Лукас заявив, що головним союзником України в боротьбі проти російської агресії може стати Німеччина.