У Гримчака вилучили не півмільйона доларів, а календарики, – адвокат

ДУМКА 15, Серпень 2019, 15:30 2492
У Гримчака вилучили не півмільйона доларів, а календарики, – адвокат

Адвокатка заступника голови МінТОТ Юрія Гримчака Тетяна Матяш заявила, що факт передачі коштів Юрію Гримчаку не було зафіксовано, а замість півмільйона доларів виявили календарики.

Про це вона заявила під час спілкування з журналістами.

“Ні. Грошових коштів там було – ну, у нього вилучили його власні кошти і там ще якісь кошти, про ті півмільйона, що вони розповідають, – ні, не було. Там півмільйона – це були календарики”, – повідомила адвокатка.

Також, за словами адвокатки, слідство не пояснювало, за що конкретно затримали підозрюваного Юрія Гримчака.

Нагадаємо, заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і вимушено переміщених осіб Юрія Гримчака і його помічника затримали за вимагання хабаря $1,1 млн за “сприяння у вирішенні питань”.

Прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці в Фейсбук повідомив, що Гримчак і його помічники “вимагали гроші за вплив на рішення судів і чиновників Мінкультури для ухвалення замовних рішень”.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і тимчасово переміщених осіб заявило про те, що затримання Гримчака не стосується діяльності міністерства і не пов’язане з виконанням ним посадових обов’язків як заступника міністра. У міністерстві уточнили, що повідомлення про затримання “помічника заступника міністра” не є коректним, оскільки в штатному розкладі МінТОТ немає посади “помічник заступника міністра”.