У Києві з гранатомета обстріляли будівлю “112 каналу”. ВІДЕО. ФОТО

ДУМКА 13, Липень 2019, 07:02 614
У Києві з гранатомета обстріляли будівлю “112 каналу”. ВІДЕО. ФОТО

Вночі 13 липня в Києві двоє людей обстріляли з гранатомета будівлю, в якій знаходиться «112 канал». Нападники втекли з місця події. Поліція оголосила оперативний план «Сирена» і розшукує винуватців.

Інцидент стався близько 3:00 за адресою вулиця Зоологічна, 6.

За попередньою інформацією, вночі двоє людей під’їхали на автомобілі до телеканалу і відкрили вогонь з гранатомета. Після обстрілу вони зникли в невідомому напрямку.

У стіні будівлі залишився отвір від пострілу. Шматки вивіски з емблемою розлетілися на тротуарну зону і проїжджу частину.

Станом на 6: 00 на місці події все ще працює слідчо-оперативна група. Патрульна поліція перекрила в’їзд на Зоологічну. Деталі інциденту встановлюються. Стріляли розшукують правоохоронці, перевіряючи всі підозрілі автомобілі.

У Києві з гранатомета обстріляли будівлю “112 каналу”. ВІДЕО. ФОТО У Києві з гранатомета обстріляли будівлю “112 каналу”. ВІДЕО. ФОТО У Києві з гранатомета обстріляли будівлю “112 каналу”. ВІДЕО. ФОТО У Києві з гранатомета обстріляли будівлю “112 каналу”. ВІДЕО. ФОТО У Києві з гранатомета обстріляли будівлю “112 каналу”. ВІДЕО. ФОТО У Києві з гранатомета обстріляли будівлю “112 каналу”. ВІДЕО. ФОТО