У Кремлі підтвердили, що особиста зустріч Зеленського і Путіна повинна відбутися

ДУМКА 27, Листопад 2019, 16:43 106
У Кремлі підтвердили, що особиста зустріч Зеленського і Путіна повинна відбутися

Особиста зустріч президентів Росії Володимира Путіна і України Володимира Зеленського на полях “нормандського саміту” в Парижі, швидше за все, відбудеться.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на заяву помічника Путіна Юрія Ушакова журналістам.Ф

“Я думаю, що до цього справа рухається, щоб провести окрему зустріч. Вони ж будуть в одному приміщенні, природно, що вони переговорять один з одним…

Я сьогодні дзвонив своєму французькому колезі. Зараз вони доповідають своєму керівництву часові параметри, але ясно, що буде з трьох основних елементів (програма саміту): на початку переговори, потім робочий обід і потім пресконференція”.

Ушаков зазначив, що програма наразі узгоджується.

Він уточнив, що поки не узгоджено, чи буде підсумкова пресконференція всіх чотирьох лідерів – України, Росії, Франції та Німеччини.

Крім того, за словами помічника Путіна, наразі узгоджується програма і щодо двостороннього порядку денному лідерів.

Відповідаючи на питання, чи планується за підсумками саміту підписання або прийняття будь-якого документа, Ушаков сказав: “Радники опрацювали документ, загалом в основних рисах він готовий…

Але не виключено, що лідери якісь нові моменти захочуть врахувати, і щось буде змінюватися, можуть бути і усні якісь домовленості”.

Помічник Путіна не став конкретизувати, про що йдеться. “Документ підготовлений на рівні експертів і має бути затверджений лідерами”, – додав він.