У Криму окупанти будують котеджі на могилах радянських солдатів. ФОТО

consaidin 28, Лютий 2019, 22:15 273
У Криму окупанти будують котеджі на могилах радянських солдатів. ФОТО

В анексованому Криму на території парку Обеліск Пам’яті на Фіоленті, що в Севастополі, звели паркан і почали будівництво котеджного містечка.

Про це повідомляють місцеві жителі і громадські діячі, передає “Думка“.

Повідомляється, що в даному місці розташований парк на честь захисників міста в роки Другої світової війни. Власники земельної ділянки повідомили, що купили її в 2018 році. У планах звести три котеджі, оскільки місце дуже хороше, близьке до пляжу.

У так званому “Департаменті міського господарства” підтвердили, що три ділянки по 10 соток кожна, знаходяться в приватній власності. Там заявили, що вищевказані ділянки нібито не відносяться до кордонів парку захисникам міста.

Місцева мешканка Тетяна Логінова заявила, що громадські діячі давно ведуть боротьбу за збереження парку, проте місцева “влада”, яка раніше обіцяла розібратися в ситуації, нічого не зробила, а будівництво вже почалося.

Люди кажуть, що будівництво ведеться в тих місцях, де все ще можуть перебувати не перепоховані останки захисників Севастополя.

У Криму окупанти будують котеджі на могилах радянських солдатів. ФОТО У Криму окупанти будують котеджі на могилах радянських солдатів. ФОТО У Криму окупанти будують котеджі на могилах радянських солдатів. ФОТО

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що для того щоб відновити нестачу води на окупованому півострові Крим, місцеві вчені пропонують використовувати очищені стічні води.