У Криму окупанти виганяють на вулицю родини зрадників України. ФОТО

ДУМКА 22, Січень 2019, 01:46 542
У Криму окупанти виганяють на вулицю родини зрадників України. ФОТО

У Сімферополі окупаційна влада виганяє на вулицю 11 сімей зрадників України, які в 2014 році підтримали і всіляко сприяли анексії півострова.

Окупанти видали бойовикам “Народного ополчення” кімнати у гуртожитку на вулиці Руська в 2016 році, які були в жахливому стані, люди за свій рахунок привели їх в порядок, але тепер їх виганяють на вулицю, повідомляє “Примечания”.

Дружина одного із зрадників Тимофія Денисюка Катерина стверджує, що за законом її чоловік повинен був отримати квартиру, але її так і не видали.

Бойовикам “Народного ополчення” видали кімнати в гуртожитку, однак, після зміни керівництва організації, гуртожиток перейшов на баланс міста, “влада” якого подала позови в суд, щоб 11 з 25 проживаючих сімей були виселені.

“Коли в 2014 році наші чоловіки були потрібні, стояли грудьми за Крим, було багато обіцяно, а в підсумку зараз їх викидають на вулицю. Несправедливо, що в нашій державі отримують лише ті, у кого є гроші, а ті, у кого їх немає, поповнюють ряди бездомних”, – скаржиться дружина зрадника України Денисюка.

Жінка стверджує, що вони скаржилися в усі інстанції, проте ніхто не хоче з навіть вислухати. “Нам просто нікуди буде йти, по суті ми бомжі”, – заявила Денисюк.