У Криму УПЦ МП влаштувала хресну ходу під російськими прапорами. ФОТО

ДУМКА 20, Червень 2019, 00:34 288
У Криму УПЦ МП влаштувала хресну ходу під російськими прапорами. ФОТО

17 червня з благословення митрополита Сімферопольського і Кримського УПЦ МП Лазаря відбулася традиційна хресна хода на найвищу точку гори Чатир-Даг – Еклізі-Бурун (Церковний мис), де колись був розташований грецький храм “Панагія”. До нього представники грецької громади Криму на свято Трійці піднімалися хресною ходою раз на рік.

Цього разу у хресній ході, очолюваній керівником відділу Сімферопольської і Кримської єпархії УПЦ МП зі взаємодії з окупаційними “правоохоронними органами” протоєреєм Дмитром Кротковим, узяли участь священнослужителі та миряни всіх благочинь єпархії.

Від Севастополя участь узяли парафіяни храму святого великомученика Феодора Тірона на чолі з настоятелем протоєреєм Василем Гумаровим, котрий душпастирює над “віруючою” частиною окупаційного військового контингенту в місті, а також парафіяни громади на честь святителя Григорія Палами.

На світлинах видно, як кримські священики УПЦ МП та віряни цієї конфесії демонстративно позують із прапором держави-окупанта, інформує «Невільний Крим».

У Криму УПЦ МП влаштувала хресну ходу під російськими прапорами. ФОТО У Криму УПЦ МП влаштувала хресну ходу під російськими прапорами. ФОТО