У Луганську бойовики брали Рейхстаг і розстрілювали Майдан. ФОТО

ДУМКА 4, Травень 2019, 01:24 595
У Луганську бойовики брали Рейхстаг і розстрілювали Майдан. ФОТО

“Міністерство внутрішніх справ “КНР” в рамках святкування Дня відкритих дверей та четвертої річниці вручення Бойового Прапора влаштували штурм берлінського Рейхстагу і Майдан 2014 року.

Окупаційна влада назвала те, що відбувається в Луганську історичною реконструкцією. Про це повідомляють ресурси сепаратистів. (Щоб подивитися фото, доскролльте новину до кінця).

Щоб відтворити картину, будівля Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка затягнули полотном із зображенням Рейхстагу, а поруч поставили муляж німецького танка.

Далі показали сценарій підриву ворожої бойової техніки за допомогою навчених собак і навіть встановили прапор на даху будівлі Рейхстагу”.

Реконструювали також і події Революції Гідності 2014 року. У кращих традиціях пропаганди терористи показали “героїв” спецпідрозділу “Беркут”, які нібито протистояли на Майдані українським “неонацистам”. При цьому, нове дійство проходило на тлі все того ж “Рейхстагу”.

У Луганську бойовики брали Рейхстаг і розстрілювали Майдан. ФОТО У Луганську бойовики брали Рейхстаг і розстрілювали Майдан. ФОТО У Луганську бойовики брали Рейхстаг і розстрілювали Майдан. ФОТО У Луганську бойовики брали Рейхстаг і розстрілювали Майдан. ФОТО У Луганську бойовики брали Рейхстаг і розстрілювали Майдан. ФОТО У Луганську бойовики брали Рейхстаг і розстрілювали Майдан. ФОТО У Луганську бойовики брали Рейхстаг і розстрілювали Майдан. ФОТО У Луганську бойовики брали Рейхстаг і розстрілювали Майдан. ФОТО У Луганську бойовики брали Рейхстаг і розстрілювали Майдан. ФОТО У Луганську бойовики брали Рейхстаг і розстрілювали Майдан. ФОТО У Луганську бойовики брали Рейхстаг і розстрілювали Майдан. ФОТО У Луганську бойовики брали Рейхстаг і розстрілювали Майдан. ФОТО