У мережі з’явився запис, як “Слуга народу” Корявченков “вирішує питання” з поліцією. ВІДЕО

ДУМКА 18, Листопад 2019, 23:57 4276
У мережі з’явився запис, як “Слуга народу” Корявченков “вирішує питання” з поліцією. ВІДЕО

Екснардеп зі “Слуги народу” Антон Поляков опублікував запис розмови між депутатами його фракції і начальником поліції Кривого Рогу. Аудіозапис Поляков оприлюднив у своєму Telegram-каналі.

“Ну що друзі, ось мені і прислали фрагмент розмови “наших” доблесних “Слуг Богдана” з керівником місцевої поліції Кривого Рогу. Буду порушувати ці питання перед президентом і правоохоронними органами. Гадаю, потрібно розібратися в тому, хто взагалі їх уповноважив проводити такі “переговори”. Робимо ставки, як швидко їх виключать з фракції, якщо, звичайно, виключать”, – написав він.

У мережі з’явився запис, як “Слуга народу” Корявченков “вирішує питання” з поліцією. ВІДЕО

На аудіозаписі чоловік представився нардепом Юрієм Корявченковим (актор “Юзік” з “Кварталу 95” – ред.).

Чоловік, голосом схожий на схожий на нардепа Корявченкова, заявив: “Я хочу представити всіх, я Юрій Корявченков, я представник Зеленського в Кривому Розі, і ми проводили вибори, перший і другий тур, парламентські. Це Юра Кисіль, він списочник, а я по 33 округу – це два райони, Центрально-міський і Металургійний. Володимир Захарченко, мажоритарник по 31 округу – це Північний район. Слава Медяник – це Дніпропетровськ, 27 округ. Він у Дніпропетровську, просто приїхав познайомитися і підтримати, напевно, і Володимира, і вас. Він у комітеті правоохоронних органів, Вова теж”.

Так, учасники розмови обговорюють, як встановлювати владу в регіоні. Зокрема, один з учасників розмови, голос якого схожий на Корявченкова, каже, що місто вже 10 років перебуває “під впливом однієї сили” – міського голови Юрія Вілкула та його соратників. А останні п’ять років “вклинився тут” Костянтин Усов, ексдепутат від БПП, нібито наближений до Юрія Луценка, через що йому “спускалося все з рук”.

Учасник розмови запитує, як бути з ним, після чого хтось із присутніх радить: “Нехай тобі хтось пред’явить пред’яву. Нехай тобі пред’яву прокуратура скине, ДБР… Роби це по моїй команді. А ми підтримаємо…”.

Загалом у записі йдеться про те, що “слуги народу” особисто контролюватимуть, які справи і як їх повинна вести поліція. При цьому депутати неодноразово повторюють, що “їхній дах тримає” особисто президент України, і тому наказують керівникам поліції тримати прямий зв’язок тільки з ними. Також у ході обговорення один з учасників наголошує, що “ви в місті президента” і “в нас за спиною президент”.

“Ніхто нічого не скаже. Закрили цю шваль – і все. Не потрібно нічого боятися…”, – говорять співрозмовники.

Також відзначається і роль глави Державного бюро розслідувань Романа Труби. “Якщо хтось із прокурорських буде заважати, ми будемо вносити ЄРД по ним”, – кажуть учасники розмови.

Додамо, екснардеп Поляков заявив, що очікує реакцію на аудіозапис голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамії та першого заступника фракції Олександра Корнієнка.

“На п’ятничній фракції “Слуги народу” Арахамія з Корнієнком дали слово, що в разі появи цього запису депутатів, які ведуть ці “переговори”, виключать з фракції. Я розумію, що ні в кого вже немає довіри до цих товаришів, але подивимося, як вони дотримають свого слова”, – написав Поляков.

У мережі з’явився запис, як “Слуга народу” Корявченков “вирішує питання” з поліцією. ВІДЕО