У Росії побоюються можливої публікації переговорів Зеленського і Путіна

ДУМКА 29, Вересень 2019, 20:25 906
У Росії побоюються можливої публікації переговорів Зеленського і Путіна

У Російській Федерації побоюються можливої публікації переговорів між президентами Володимиром Зеленським і Володимиром Путіним.

Своє побоювання з цього приводу висловив російський сенатор Олексій Пушков.

“В Україні вирішили, як завжди, перейняти американський досвід публікації стенограм закритих переговорів і вимагають від Зеленського опублікувати текст його переговорів з Путіним. Думаю, він цього не зробить, інакше стане заручником націоналістів, популістів та іншої публіки”, – написав Пушков.

Раніше жителі України ініціювали створення петиції, в якій вимагають від президента України Володимира Зеленського опублікувати стенограми переговорів з російським лідером Володимиром Путіним.

Причиною цього запиту автори петиції назвали скандал навколо телефонних переговорів Зеленського з іншим президентом – Дональдом Трампом. В опублікованій Білим домом стенограмі відзначають “загравання”, яке було помічено з боку українського президента.

Уточнюється, що створену 28 вересня петицію підписали понад три з половиною тисячі осіб. Щоб її міг розглянути президент України, запит повинен набрати 25 тис. підписів за 90 днів.

Крім того, з’явилася і друга петиція на сайті глави держави з аналогічною вимогою — «Народ України вимагає від президента України Володимира Зеленського викласти стенограму ваших переговорів з Путіним».