У “Слузі народу” обурені справою проти Лероса за плівки з братом Єрмака

ДУМКА 31, Березень 2020, 10:27 516
У “Слузі народу” обурені справою проти Лероса за плівки з братом Єрмака

Українські народні депутати своїм мовчанням щодо кримінального переслідування їх колеги Гео Лероса підтримують напади на народного депутата і руйнування держави.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав нардеп (СН) Дмитро Гурін.

“Проти Гео Лероса, порушили кримінальну справу і пропонують посадити від 5 до 8 років. Нагадаю, Гео в неділю опублікував плівки з обговоренням продажу державних посад братом “людиною, схожою на брата” голови офісу Президента Денисом Єрмаком “порядною людиною і АТОвцем”, – повідомив нардеп.

“Коли я йшов на вибори, ми говорили виборцям, що викривачі хабарників отримають 10% від хабара. Але Андрій Єрмак цього не обіцяв і ось, що він пропонує за викриття корупції Для Гео за шахрайство, розголошення державної таємниці( продаж посад), втручання в діяльність державного діяча (опір продажу посад), зловживання владою або службовим становищем (мандат народного депутата тепер є злочином):

штраф-5100-12750 грн
арешт – до 6 місяців
виправні роботи-1-2 роки
позбавлення права і обіймати посади або займатися певною діяльності-до 3 років
обмеження волі – до 5 років
позбавлення волі-5-8 років”, – додав Гурін.

“Звичайно, у Гео будуть адвокати (ви здивуєтеся, хто саме) і ми його відіб’ємо. Але я хочу звернутися до всіх знайомих нардепів-своїм мовчанням ви підтримуєте напади на народного депутата і руйнування держави”, – резюмував “слуга народу”.