У “Слузі народу” розповіли, що говорив їм Зеленський про плівки Лероса

ДУМКА 6, Квітень 2020, 10:32 635
У “Слузі народу” розповіли, що говорив їм Зеленський про плівки Лероса

Перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко розповів, про що говорили президент Володимир Зеленський і глава його адміністрації Андрій Єрмак на зустрічі з депутатами щодо оприлюднених депутатом Гео Леросом відеозаписів.

Про це він розповів в інтерв’ю.

За його словами, на зустрічі з депутатами Зеленський підкреслив, що він і вся його команда “нічим таким не займаються”, відповідно, виправдовуватися в цій ситуації було б несправедливо.

“Очевидно, що ніяких недоторканних немає, і нехай силовики розслідують: хто винен у цій ситуації – того нехай і садять, якщо є за що”, – наводить слова президента Корнієнко.

У свою чергу, Андрій Єрмак у черговий раз заявив, що він не має стосунку до фактів, озвучених на відео.

“Розкрив деякі подробиці особистої історії – не вважаю, що це необхідно публічно розкривати”, – зазначив Корнієнко.

Нардеп також стверджує, що, за словами Єрмака, правоохоронцям жодних окремих вказівок у зв’язку з оприлюдненими записами не давалося, і що шість співробітників Служби безпеки під час вручення повістки Гео Леросу – “це ексцес виконавця”.

“За версією Лероса, йому дали ці записи добрі люди. Але далі у нього був вибір: непублічно віднести їх правоохоронцям чи зробити це публічно.

Не всі пости пана Лероса мені подобаються як людині і його однопартійцю, там є вже і особисті нападки на Андрія Єрмака”, – резюмував Корнієнко.