У “Слузі народу” заявили про недовіру керівництву і розвалі фракції

ДУМКА 24, Жовтень 2019, 05:48 3147
У “Слузі народу” заявили про недовіру керівництву і розвалі фракції

Василевська-Смаглюк заявила, що якщо у керівництва фракції є підозри у хабарництві щодо депутатів, то «хай йдуть і розбираються».

Скандал у податковому комітеті Ради щодо так званих «майданчиків Яценка» буде не останнім у фракції «Слуга народу» й може призвести до негативних наслідків у ній.

Про це в ефірі телеканалу «Громадське» заявила народна депутатка від «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк.

«Я не можу розібратися, які плани у керівництва фракції стосовно тих депутатів, які голосували чи не голосували (за законопроекти у податковому комітеті — ред.). Тому що зранку є заява, що всі мають обов’язково пройти поліграф, вдень — необов’язково, це важке випробування для фракції, давайте, хто хоче добровільно, хай проходить», — сказала вона.

Василевська-Смаглюк вважає, якщо у керівництва фракції є підозри у хабарництві щодо депутатів, то «хай йдуть і розбираються».

«Що це за керівництво фракції, яке не може твердо стояти на якійсь позиції? Тобто, вони бачать, що фракція розвалюється, комітет розвалюється. Я думаю так, принаймні, я бачу ще один чи два таких скандали, а вони будуть ці скандали», — наголосила вона.

На запитання, чим вони можуть закінчитися, депутатка сказала: «Просто всі пересваряться».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що народний депутат з фракції «Слуга народу» Анастасія Ляшенко нецензурно відповіла Зеленському з приводу поліграфа. Вона зажадала вибачень.