У “Слузі народу” заявили, що на засіданні Ради депутати будуть у спецмасках, рукавичках і окулярах

Володимир Маркопольский 23, Березень 2020, 16:35 279
У “Слузі народу” заявили, що на засіданні Ради депутати будуть у спецмасках, рукавичках і окулярах

Заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук заявляє, що під час анонсованого позачергового засідання Верховної Ради народні депутати будуть забезпечені додатковими засобами захисту: спеціальними масками, окулярами і рукавичками.

“Верховна Рада не може ініціювати надзвичайний стан. Верховна Рада зобов’язана зібратися і розглянути це питання в дводенний термін, але тільки після того, як буде або рішення РНБО, або звернення Кабінету Міністрів.І після цього буде указ президента, де буде чітко прописано обґрунтування введення надзвичайного стану і конкретно-які обмеження будуть для громадян України і для юридичних осіб після можливого введення надзвичайного стану”, – зазначила Кравчук.

За словами Кравчук, сьогодні і завтра буде аналізуватися інформація, що надходить з різних регіонів.

“Проходять селекторні наради з мерами, з головами ОДА. Сьогодні о 15: 00 буде ще одне засідання Кабінету Міністрів. Виконавча влада якраз має повну інформацію про стан і в різних галузях, і в різних регіонах”, – сказала вона.

Коментуючи те, що частина депутатів боїться прийти до сесійної зали парламенту через ситуацію з коронавірусом, Кравчук зазначила: “Це дуже відповідальний період для країни, щоб народні депутати боялися прийти і проголосувати.

Я думаю, що апарат Верховної Ради і керівництво Верховної Ради забезпечать додаткові засоби захисту, спеціальні маски, окуляри, рукавички – це все може бути забезпечено”.“Навіть для того, щоб гіпотетично прийняти законопроект, який тимчасово дозволить Верховній Раді працювати, голосувати і приймати рішення в комітетах в режимі відеоконференції, як це пропонується в законопроекті першого віце-спікера Руслана Стефанчука, то потрібно хоча б раз зібратися фізично і проголосувати.

Після цього можлива віддалена робота Верховної Ради”, – пояснила Кравчук.