У “Слузі народу” заявили, що пенсіонери ОРДЛО і Криму отримуватимуть дві пенсії

ДУМКА 2, Січень 2020, 21:51 444
У “Слузі народу” заявили, що пенсіонери ОРДЛО і Криму отримуватимуть дві пенсії

Голова парламентського комітету з питань соціальної політики, нардеп «Слуги народу» Галина Третьякова впевнена, що пенсіонери, що проживають на окупованих територіях України, мають право на отримання подвійних пенсій.

Про це Третьякова розповіла в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.

За словами Третьякової, український уряд не визнає дій «влади» окупантів в ОРДЛО і в Криму. Вона підкреслила, що не приймаються документи, які завіряються і «пенсії», які виплачуються місцевим пенсіонерам.

«На технічному рівні ми не будемо з’ясовувати, що людині там платять, а будемо забезпечувати її пенсією, тому що це наш громадянин і у нас з ним, як у держави, є зв’язок», — сказала народний депутат.

Третьякова стверджує, що нарахування місцевих пенсій «жителям окупованих бойовиками територій не може служити підставою для відмови в пенсії, які виплачуються українською стороною.

«Це пенсіонери 60-70-80 років, вони не можуть відкрити тут бізнес, вони не можуть платити за оренду житла, не можуть отримати тут підтримку – вони залишилися там. І нехай вони навіть отримують по дві пенсії-хіба це має розірвати зв’язок з нашою державою і зі мною як з політиком? Ні!» — сказала Третьякова.

На її думку, виплата українських пенсій жителям Криму і самопроголошених «ЛДНР» — це ще один вид санкцій проти Росії. Нардеп уточнила, що виплати з боку РФ можна вважати частиною відшкодування збитку, який вона завдала жителям окупованих територій.