У ЦВК вже підготували рішення про скасування реєстрації Клюєва кандидатом у депутати

ДУМКА 3, Липень 2019, 19:13 242
У ЦВК вже підготували рішення про скасування реєстрації Клюєва кандидатом у депутати

У Центральній виборчій комісії вже підготували рішення про скасування реєстрації екс-глави АП Януковича Андрія Клюєва в якості кандидата в народні депутати.

Про це повідомив народний депутат Мустафа Найєм, передає “Думка“.

“Є хороша новина. Ми з Андрієм Клюєвим не йдемо на вибори. Я не хочу, а він швидше за все вже не зможе.

Центральна виборча комісія вже підготувала проект рішення про скасування реєстрації колишнього глави адміністрації Віктора Януковича на вибори у Верховну раду.

Так що валізи можна розпаковувати, квитки на фірмовий «Угольок» Донецьк-Київ – здати в касу і попроситися на вечерю до Миколи Азарова – випити гірку і продовжити проводити пенсію в селах підмосков’я”, повідомив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ключову роль в реєстрації Андрія Клюєва кандидатом у народні депутати зіграла не Центральна виборча комісія, а Верховний суд, повідомив нардеп Мустафа Найєм.

Він зазначив, що особисто реєстрацію Клюєва лобіював і забезпечив глава Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду Михайло Смокович.

Своїм рішенням ВСУ поставив поза законом всі наявні у Центрвиборчкому документи, які підтверджували, що останні п’ять років глава АП Віктора Януковича проживав у Росії. В тому числі, лист Генпрокуратури, який підтверджує, що з 21 по 23 лютого 2014 року Андрій Клюєв супроводжував Віктора Януковича під час перетину державного кордону на вертольоті, що належить Російській федерації. Ніяких інших фактів перетину кордону немає ані у суду, ані у правоохоронних органів.

Більше того, протягом усіх наступних років Клюєв неодноразово вказував місцем свого проживання С. Шульгіно Одинцовського району, М. Москва, Росія.

Верховний суд вирішив, що цього недостатньо і фактично встав на бік Андрія Клюєва. Подальше звернення ВСУ до Центрвиборчкому про повторний розгляд документів Андрія Клюєва-це фарс і спроба зняти з себе відповідальність.

Отримавши рішення суду ЦВК поставили перед умовою – або реєструвати Андрія Клюєва, або піти під кримінальну справу. Наскільки я розумію, більшість членів Центрвиборчкому готові зібратися завтра вранці і переглянути своє рішення. Все, що для цього потрібно – надання будь-яких ІНШИХ доказ від БУДЬ-якого правоохоронного органу про те, що Андрій Клюєв проживав весь цей час в Російській Федерації.