У Зеленського пообіцяли працювати над поліпшенням життя людей в ОРДЛО

ДУМКА 15, Вересень 2019, 04:51 313
У Зеленського пообіцяли працювати над поліпшенням життя людей в ОРДЛО

Команда президента України Володимира Зеленського працює над підготовкою низки рішень для полегшення життя людей, які зараз живуть на окупованій частині Донбасу.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко на прес-конференції на форумі YES (Ялтинська європейська стратегія) в Києві, інформує Hromadske.

“Ми готові спростити життя людям, для цього потрібні можливості, щоб люди бачили радіо і телебачення, це той пакет, яких ми готуємо. Ми хочемо показати пакет, як ми відрізняємося від того уряду”, – сказав Пристайко.

Крім того, серед заходів нової влади, покликаних полегшити життя українців, що опинилися по той бік лінії розмежування, ремонт мосту в Станиці Луганській та подальша пропозиція розвести сили на цій території уздовж 4 кілометрів.

За словами Пристайка, президент Володимир Зеленський хоче досягти остаточного вирішення питання війни на Донбасі.

Разом з тим, глава МЗС наголосив, що Україна не згодна провести повну амністію підтримуваних Кремлем бойовиків, які брали участь у воєнних діях на Донбасі.

Також Пристайко повідомив, що до Конституції України не будуть вносити ніяких змін про так званий “особливий статус” Донбасу, а окупованим територіям пропонується розвиватися шляхом децентралізації, як і решті Україні.

Глава української дипломатії додав, що на зустрічі в нормандському форматі будуть обговорюватися питання припинення вогню і розведення військ на Донбасі.