У Зеленського пропонують продати Нафтогаз, Укрзалізницю та інші великі підприємства країни

ДУМКА 20, Серпень 2019, 14:58 13683
У Зеленського пропонують продати Нафтогаз, Укрзалізницю та інші великі підприємства країни

Радник президента Олег Устенко пропонує по частинах продавати державні компанії.

Великі державні компанії в Україні, які є монополістами, потрібно розділяти на частини і продавати. Про це заявив позаштатний радник президента Володимира Зеленського Олег Устенко в інтерв’ю Радіо НВ.

“Ті монстри, які існують, повинні бути вбиті і розчленовані. Я маю на увазі НАК Нафтогаз України, Укрзалізницю. Ті монстри, які заважають жити і дихати не дають, типу Державної продовольчо-зернової корпорації (ДПЗКУ), Укрспирту… повинні просто піти”, – сказав Устенко .

На його думку, Укрспирт “має бути повністю приватизований”, а в ДПЗКУ “смислового навантаження в принципі не існує”.

Він вважає, що Укрзалізниці потрібно розділити і продати, залишивши в руках держави “стратегічні речі і не дуже цікаві для бізнесу”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що викривачів масштабних корупційних схем будуть заохочувати матеріальною винагородою та гарантією від держави на захист від переслідування.

Про це розповів заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка під час обговорення механізмів захисту та заохочення викривачів корупції з представниками громадських організацій та міжнародних партнерів України у сфері боротьби з корупцією, повідомляє пресслужба глави держави.