У Зеленського заявили, що ніяких зарплат в 4000 євро для вчителів не буде

ДУМКА 25, Липень 2019, 15:54 601
У Зеленського заявили, що ніяких зарплат в 4000 євро для вчителів не буде

На даний момент у законі про освіту прописані три мінімальні заробітні плати.

У команді президента Володимира Зеленського сказали, що попередні заяви про вчительську зарплату в чотири тисячы доларів поки нездійсненні, а ось 500 доларів буде “непогано для початку”.

“У нас 440 000 вчителів. Можна їм зробити зарплати по $4000 – це вже такий відомий мем. Скільки це буде коштувати – давно вже порахували. Ми собі цього дозволити не можемо. Але потрібно до цього йти? Потрібно. У законі про освіту прописані три мінімальні заробітні плати. На даний момент це 13-14 тис. грн. Для початку буде непогано”, – зазначив заявив експерт із питань освіти з команди Зеленського, кандидат в нардепи від партії “Слуга народу” Сергій Бабак.

Він також обурився рівнем заробітної плати для молодого педагога.

“А коли у нас зараз молодий учитель, який приходить в школу, отримує 5100 … Це ненормально? Учитель повинен отримувати максимально можливу зарплату. Те, що вона повинна бути вищою за середню – це взагалі не обговорюється”, – сказав Бабак.

Варто зауважити, що на початку липня Уряд схвалив реформу оплати праці педагогів із підвищенням до чотирьох прожиткових мінімумів мінімального окладу до 2023 року.