У зоні ООС військові знищили ворожу ДРГ

ДУМКА 29, Серпень 2019, 18:23 572
У зоні ООС військові знищили ворожу ДРГ

Українські військовослужбовці знищили диверсійно-розвідувальну групу противника в зоні операції Об’єднаних сил і взяли в полон одного бойовика, повідомляє прес-центр штабу ООС.

У ніч на 29 серпня розвідники полку “Азов” Національної гвардії, які несуть бойове чергування на Світлодарськой дузі, помітили групу бойовиків, яка рухалася в “сірій зоні” в бік українських позицій.

У ході короткого бойового зіткнення чотирьох найманців було знищено, один був поранений і взятий в полон зі зброєю й іншими речами. Пораненому супротивнику надали першу і спеціалізовану допомогу.

Бойовик повідомив, що ДРГ увійшла до “сірої зони” для здійснення диверсій, щоб зірвати перемир’я і звинуватити в цьому українську сторону.

Нагадаємо, раніше повідмолялося, що призначений президентом Володимиром Зеленським новий керівник Луганської області Віталій Комарницький відомовляється продовжити оренду 59 військовому госпіталю в Сєвєродонецьку.

Про це у себе в блозі повідомив активіст і волонтер Роман Донік.

“Голова Луганської обласної державної адміністрації Комарницький, нещодавно призначений Зеленським не продовжує оренду будівлі 59 військовому госпіталю в Сєвєродонецьку. Вже підготували розпорягу, щоб його прийняли на баланс. Будуть його самі використовувати у “власній господарській діяльності”. Ще раз – 59 військовий госпіталь виганяють. З будівлі, яку було до цього вбито в мотлох і яку відновили для госпіталю. Там і наше обладнання, і кондиціонери, починаючи від операційної.

“Хто там розповідав про патріотичність Зеленського? Госпіталь, який врятував життя тисячам поранених, викидають на вулицю. Ви зробили це разом. Репостните, нехай якомога більше людей знає виродків в обличчя. Комарницький його прізвище”, – написав Донік.