У зоні ООС за Україну воює унікальний росіянин

ДУМКА 3, Лютий 2019, 04:23 307
У зоні ООС за Україну воює унікальний росіянин

В зоні проведення Операції об’єднаних сил за Україну воює росіянин з позивним Паштет, який розмовляє тільки українською мовою і припинив спілкування зі своїми родичами в РФ.

Про це повідомляє прес-служба оперативно-тактичного угруповання Північ, передає “Думка“.

У молодої людини більше немає ніяких зв’язків з Росією, оскільки від нього відмовилися всі родичі через те, що він вибрав українську сторону.

Сам чоловік каже, що він більше не вважає росіян своїми братами оскільки вони воюють проти нього на українській землі. Військовий зазначив, що можна було б його зневажати, якби він в українськими військовими воював проти РФ в Тульській області.

Силовик каже, що його родичі більше не хочуть з ним спілкуватися, але йому на це абсолютно наплювати. Він заявив, що навіть не буде пробувати пояснити родичам свою позицію, оскільки вони вірять тільки тому, що говорять по телевізору. Військовий стверджує, що вірити росіянам не можна, особливо керівництву країни, яке мріє “відродити імперію” і годують цією ідеєю все населення, як це у свій час робив Гітлер.

Варто відзначити, що росіянин володіє українською мовою краще, ніж деякі жителі України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що український снайпер в зоні проведення ООС ліквідував бойовика, що приїхав з Російської Федерації воювати проти України.