Уколов: Зеленський повертає Україну у часи Януковича

ДУМКА 4, Вересень 2019, 18:48 579
Уколов: Зеленський повертає Україну у часи Януковича

Рішення Кабінету міністрів зняти Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації повертає нас в епоху пізнього Януковича”, знищуючи право киян на самоврядування. Про це пишуть експерти і блогери в соцмережах.

Зокрема, таку думку на своїй сторінці в Facebook озвучив політолог Віктор Уколов.

“Привид “йолки” над Майданом… Тоді також голова КМДА був призначений, а не обраний, як мером. Тому він був слухняним Януковичу і наробив багато дурниць. Сьогоднішнє рішення КМ повертає нас в епоху пізнього Януковича: мер – окремо, а голова КМДА, який буде розпоряджатися бюджетом в Києві – призначений Зеленським або “якимсь чортом”. Раджу Віталію Кличку терміново вибирати виконком Київради і забирати всі рахунки в руки громади Києва. Хоча в принципі, сьогоднішнє рішення КМ порушує рішення Конституційного суду, за яким КМДА повинен керувати обраний мер Києва”, – зазначив експерт.

До його думки приєднався і політичний аналітик Павло Нусс, який підкреслив, що подібне рішення Кабміну знищує право киян на самоврядування.

“Новий кабінет міністрів знищив право Києва на самоврядування, тим самим вони провокують відкритий протест проти нав’язування нам, жителям столиці кураторів міста “слуг народу”. Зрозумівши, що одночасно перевибори всіх місцевих рад провести неможливо, Зеленський вирішив отримати контроль над основними містами-мільйонниками, і Київ є найбільш ласим шматком. Зараз, по всій видимості, Київ отримає нового наглядача від Зеленського, генерального продюсера “1+1″ Олександра Ткаченка”, – заявив політолог.

Також ситуацію прокоментували блогер і політичний експерт Олег Хелгів, який зазначив, що звільнити киян, які обрали Віталія Кличка градоначальником, у Кабміну не вийде.

“Новий прем’єр звільнив Кличка з посади голови КМДА. Вова звичайно готовий і всіх киян звільнити? Які вибрали Кличко. А Богдана не обирали, а він рулить. Вова, це тобі не Кривий Ріг і вічний Вілкул. Ми швидше за тебе з Андрійком викинемо з Банкової, ніж Віталія з Хрещатика! Поки ти жартував над Україною порноактрисою, Кличко з прапором перемагав. Блін. Влада юзерів і недалеких!” – обурився експерт.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів підтримав рішення про звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка.