Українці обурені словами полковника про готовність ЗСУ до реінтеграції з окупантами і бойовиками ОРДЛО

ДУМКА 12, Грудень 2019, 19:23 733
Українці обурені словами полковника про готовність ЗСУ до реінтеграції з окупантами і бойовиками ОРДЛО

Полковник Олексій Ноздрачов заявив про те, що українські військові готові до реінтеграції з росіянами та бойовиками, які воюють проти ЗСУ на окупованому Донбасі.

Про це начальник Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ сказав 12 грудня під час круглого столу в “Укрінформі”.

Питання реінтеграції, це в першу чергу питання безпеки. Я вас хочу запевнити, що військовий і військовий росіянин, які проти нас воювали і продовжують воювати, і, навіть, ті військові, які є у формуваннях Донецької і Луганської областей, якщо буде прийнято політичне рішення і імплементоване, вони реинтегрируются дуже швидко.

Тому що, все ж таки, крім національної ідеї, існують військові традиції. І порозумітись військовим росіянам і військовим українцям, навіть якщо вони були ворогами, краще, – сказав Ноздрачов.

Додав, що складніше буде у цьому питанні домовитися із військовими та ветеранами добровольчих батальйонів. Мовляв, вони представляють праворадикальні течії і не зажди контрольовані з боку держави.

Заява Ноздрачова викликали хвилю гніву в соцмережах. Користувачі обурюються позицією військового. Деякі вже називають його зрадником та сумніваються у розумових здібностях.

В мережі українці висловили своє обурення таким словам полковника ЗСУ.

Українці обурені словами полковника про готовність ЗСУ до реінтеграції з окупантами і бойовиками ОРДЛО Українці обурені словами полковника про готовність ЗСУ до реінтеграції з окупантами і бойовиками ОРДЛО Українці обурені словами полковника про готовність ЗСУ до реінтеграції з окупантами і бойовиками ОРДЛО Українці обурені словами полковника про готовність ЗСУ до реінтеграції з окупантами і бойовиками ОРДЛО