Українці обурені виступом ексватажка “ДНР” на з’їзді “Слуги народу”. ФОТО

ДУМКА 17, Лютий 2020, 05:41 1241
Українці обурені виступом ексватажка “ДНР” на з’їзді “Слуги народу”. ФОТО

Українці обурені тим, що партія “Слуга народу” запросила до себе на з’їзд виступити колишнього ватажка терористичного угруповання “ДНР” Василя Савіна.

Зокрема своє обурення висловив політолог Олексій Голобуцький.

“Отам під ганчіркою “ДНР” – Вася Савін, терорист, “справжній патріот ДНР”, “глава райадміністрації” в окупованій Макіївці.

Це він заявляв в ході публічного донорства крові для терористів: “Настоящий патриот нашей донецкой народной республики должен всячески стараться помочь ее защитникам. Нет возможности самому стать в строй с оружием в руках, с оружием в руках защищать наше молодое государство – сдай кровь для раненых бойцов!”.

Тепер Вася – делегат партійного з’їзду “Слуги народу”, шалено вдячний Зеленському за вивезення до України (бо Васю навіть окупанти посадили).

Вдячний Вася продемонстрував, наскільки оперативна його лояльність: виявляється, він якраз в липні 2019, перед парламентськими виборами, створив в “ДНР” парторганізацію “Слуги народу”, прямо в Донецькому слідчому ізоляторі! Чи писали молоком відозви “Слава товаришу Зеленському!” і чи жерли чорнильниці – не сказав.

Зате сказав, який він “постраждамши за царя” – в сенсі, за Зеленського і “Слугу народу”: “За це били, частину активу кинули в Макіївську колонію суворого режиму”.

Але в Макіївській колонії вони також організували партійний осередок СН, який працює дотепер. Савін попросив взяти на партійний облік «представництво СН» в ОРДЛО.

Якось це все починає геть непристойно смердіти… Цікаво, хто там в СН такий затійник зі сталінським ухилом?

Бо навряд оце славлення від колаборанта в найкращих традиціях з’їздів КПСС- ідея Зеленського і межа його мрій”, – зазначив він.

Українці обурені виступом ексватажка “ДНР” на з’їзді “Слуги народу”. ФОТО

Також це дійство розкритикували і інші користувачі соцмереж.

Українці обурені виступом ексватажка “ДНР” на з’їзді “Слуги народу”. ФОТО Українці обурені виступом ексватажка “ДНР” на з’їзді “Слуги народу”. ФОТО