Україну захопила мафія, яку очолює Зеленський, – Портников

ДУМКА 25, Березень 2020, 05:34 5277
Україну захопила мафія, яку очолює Зеленський, – Портников

Ситуація в Україні, яка сформувалася після президентських і парламентських виборів 2019 року, нагадує узурпацію влади невеликою групою осіб (мафії) на чолі з колишнім телевізійним актором Володимиром Зеленським.

Таку думку висловив український журналіст і публіцист Віталій Портников.

За його словами, при цьому глава держави постійно бере на себе функції, не прописані в Конституції.

“Після катастрофічних для України виборів 2019 року сформувалася непрофесійна парламентська більшість. В інших країнах таке управління мало б чітку назву-управління мафії, що підпорядкувало собі державу за участю виборців. Тепер ситуація нагадує узурпацію влади невеликою групою осіб і самим президентом, який постійно бере на себе функції, не прописані в Конституції.

Хоча до цього він ніколи не керував ніякою корпорацією і не має уявлення, що таке управлінські кадри. Його професія-телевізійний актор. Єдине, що у нього є – довіра громадян, заснована на їх наївній вірі в диво”, – підкреслив Портников.

На його думку, монобільшість далека від розуміння процедури і самої логіки парламентаризму. Крім того, це ще й “пов’язано з непрофесійним главою держави”.

“Депутати від віртуальної політичної партії “Слуга народу”, про програму якої не знає жоден українець, проголосували за невідомих їм людей в уряд, запропонованих Зеленським. Депутати ВР не заслуховували прем’єр-міністра і міністрів ні в минулому році, ні в цьому.

Вони голосують за список кандидатур, про який дізнаються за кілька годин до його призначення.

Дійшло до того, що більшість кандидатів, запропонованих Зеленським на засіданні фракції правлячої більшості, відмовилася від участі в уряді. Але це нікого не зупинило. І це та реальність, в якій ми зараз живемо”, – підсумував він.