Уряд скасував будівництво нових шкіл, дитсадків та лікарень через нестачу коштів

ДУМКА 19, Грудень 2019, 10:13 28566
Уряд скасував будівництво нових шкіл, дитсадків та лікарень через нестачу коштів

Міністерство фінансів урізало фінансування грудневих витрат у зв’язку з недовиконанням державного бюджету. Про це сказано в повідомленні відомства.

Напередодні в Міністерстві фінансів відбулася нарада, за підсумками якої було прийнято рішення тимчасово припинити проведення платежів та реєстрацію бюджетних зобов’язань за видатками із загального фонду державного бюджету. Це робиться для того, щоб залишитися в межах граничного обсягу дефіциту бюджету.

У Мінфіні зазначили, що казначейство проводить фінансування всіх зареєстрованих за 11 місяців зобов’язань, на які відкриті асигнування. Між тим платежі, які були зареєстровані вже в грудні, будуть проведені після аналізу їх пріоритетності разом з розпорядниками бюджетних коштів.

«Тому що доходи державного бюджету за 11 місяців 2019 роки повністю не виконані внаслідок більш сильного, ніж враховано у державному бюджеті, обмінного курсу гривні, більш повільного зростання імпорту, падіння виробництва тютюнових виробів», — пояснили у фінансовому відомстві.

Разом з тим було зазначено, що вказане рішення не торкнеться зарплат, пенсій і соціальних виплат.

“Соцеконом на території ці хлопчики на самокатах вже гримнули, ДФРР-стаєте в чергу за грошима. По всій країні скасовано сотні будівництв: лікарні, школи, дитячі садки, які місцеве самоврядування робило спільно з держбюджетом або за його рахунок, — прокоментував це рішення мер Дніпра Борис Філатов.