Утричі менше і вдвічі дорожче: скандальна правда про Велике Будівництво Зеленського

Ірина Дубровська 1, Лютий 2021, 18:28 155
Утричі менше і вдвічі дорожче: скандальна правда про Велике Будівництво Зеленського

За даними видання Deutsche Welle, за час реалізації проекту  Володимира Зеленського Велике Будівництво, всього за 1 рік його президенства збудували утричі менше доріг за вдвічі вищими цінами, аніж це було за Порошенка.

Про це повідомляють журналісти Deutsche Welle, передає Думка.

За весь минулий рік “Великого Будівництва” на ремонт та будівництво 3 357 км доріг було витрачено 120 млрд грн. Для порівняння, за Порошенка було відновлено та збудовано 9 250 км за 115 млрд грн.

Нагадаємо, що частина грошей на проект президента була взята з коронавірусного фонду та з бюджету, виділеного на лікування онкохворих дітей. За даними Мінфіну, 28 млрд грн з коронавірусного фонду були використані на президентський проект, та ще 104 млн грн були забрані з бюджету для онкохворих дітей на ремонт доріг у Львівській області.

Журналісти розповіли, що дороги, про які говорив Зеленський завершенні у верхньому шарі. Переважно це не здані в експлуатацію автошляхи, а всього лише два шари асфальту, на яких ще треба робити узбіччя, встановлювати відбійники, знаки, розмітку, освітлення. Та зазначають, що це очевидно робиться для піару та для власного збагачення.