В Маруіполі Зеленського зустрічають банером “Мне 42-й год, я же не лох”. ФОТО

ДУМКА 29, Жовтень 2019, 11:34 2871
В Маруіполі Зеленського зустрічають банером “Мне 42-й год, я же не лох”. ФОТО

В центрі Маріуполя біля входу в намет, де має відбутися інвестиційний форум, невідомі активісти розтягнули два зелених банера.

На одному з них написано: “Мені 42-й рік, я ж не лох, я президент цієї країни!”Ще на одному:” після відводу Гради долетять сюди!”

Крім того, на проспекті Миру звучить пісня зі словами “Мені 42-й рік, я ж не лох, я президент ….”Серед активістів помічений лідер Маріупольського осередку Національного Корпусу Антон Требухов

З самого ранку всі дороги до драмтеатру перегороджені поліцією.

В Маруіполі Зеленського зустрічають банером “Мне 42-й год, я же не лох”. ФОТО В Маруіполі Зеленського зустрічають банером “Мне 42-й год, я же не лох”. ФОТО В Маруіполі Зеленського зустрічають банером “Мне 42-й год, я же не лох”. ФОТО В Маруіполі Зеленського зустрічають банером “Мне 42-й год, я же не лох”. ФОТО В Маруіполі Зеленського зустрічають банером “Мне 42-й год, я же не лох”. ФОТО

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що люди, з якими президент Володимир Зеленський зустрічався Золотом і обговорював розведення військ, можуть бути старими прихильниками терористів ОРДЛО.

Так, в мережі знайшли докази того, що деякі з “вчителів”, з якими зустрічався президент, в 2014 році підтримували на сепаратистських мітингах терористичні угруповання.

Крім того, повідомляється, що 7 школа, з “вчителями” якої говорив президент, вже давно ліквідована.

Також повідомлялося, що у президента Володимира Зеленського не вийшла розмова з добровольцями, які захищають українські позиції у Золотому.