В Одесі зібрали проплачений мітинг на підтримку неіснуючого кандидата. ФОТО. ВІДЕО

ДУМКА 11, Лютий 2019, 05:07 371
В Одесі зібрали проплачений мітинг на підтримку неіснуючого кандидата. ФОТО. ВІДЕО

Українські пранкери зібрали сотні людей в Одесі на мітинг неіснуючого кандидата в Президенти України.

Всім мітингувальникам обіцяли заплатити по одній тисячі гривень і ще по 70 гривень за кожного приведеного друга, повідомляє “Думка“.

На сайтах оголошень та в студентських групах в Viber були розміщені оголошення для всіх бажаючих “заробити”, а саме постояти на мітингу. У деяких оголошеннях вказувалося, що стояти потрібно буде в підтримку одного з кандидатів у президенти. В окремих випадках навіть вказувалося ім’я Сергія Філатова. Цікаво, що бажають “підтримати кандидата” навіть не спромоглися поцікавитися, що це за людина, оскільки тоді б вони дізналися, що такого кандидата зовсім не існує.

В Одесі зібрали проплачений мітинг на підтримку неіснуючого кандидата. ФОТО. ВІДЕО В Одесі зібрали проплачений мітинг на підтримку неіснуючого кандидата. ФОТО. ВІДЕО В Одесі зібрали проплачений мітинг на підтримку неіснуючого кандидата. ФОТО. ВІДЕО

В означений час біля пам’ятника Дюкув Одесі зібралося кілька сотень чоловік, проте організатори на мітинг не з’явилися. По телефону мітингувальників спочатку порадили покататися на фунікулері, а пізніше написали, що кандидат у президенти впав у люк і загинув. Особливо прикро було людині, яка в гонитві за наживою привела з собою аж 270 осіб, щоб отримати по 70 гривень за кожного.

Раніше повідомлялося, що кандидат в президенти Дмитро Гнап заявив, що перевів скандальні 9 тисяч євро на рахунок проекту “Слідство.Інфо”.