В ОП підтвердили, що для менеджера Пінчука створять окреме міністерство

ДУМКА 16, Серпень 2019, 02:03 1351
В ОП підтвердили, що для менеджера Пінчука створять окреме міністерство

Міністерство гуманітарної політики може очолити Володимир Бородянський.

Міністерство культури та Міністерство молоді і спорту планують об’єднати в одне – Міністерство гуманітарної політики, яке може очолити екскерівник телеканалу СТБ, який належить олігарху Віктору Пінчуку та позаштатний радник президента Володимир Бородянський.

Чутки про це в інтерв’ю “Громадському” підтвердив заступник керівника Офісу президента Юрій Костюк.

Він також зазначив, що функціонал міністерств під час об’єднання не зникне. “Всі ті функції, які вони виконували, залишаються”, – зазначає Костюк. – “До речі, це британська модель. В Британії і культура, і спорт, і медіа об’єднані в одне міністерство”.

На питання журналіста, чи залишиться Міністерство інформаційної політики в нинішньому вигляді, Костюк зазначив, що весь функціонал, який прописаний на папері Міністерства – потрібен.

“Функціонал весь повинен бути збережений”, – каже він. “Єдине – повинно більше бути долучено людей, які розуміються на, скажімо, маркетингу”.

Раніше в інтерв’ю “Детектору медіа” народний депутат від “Слуги народу” Микита Потураєв зазначав, що новостворене Міністерство гуманітарної політики може очолити радник президента з гуманітарних питань Володимир Бородянський.

“Не виключаю цього”, – сказав Потураєв. – Звісно, що не може вже бути визначено єдину кандидатуру. Бородянський – один зі співавторів цього великого проєкту, звісно, один із тих, хто може очолити таке міністерство”.