В ОПУ відповіли на запит ГПУ щодо висловлювання Мендель про нібито обстріли з боку ЗСУ

ДУМКА 13, Серпень 2019, 03:31 668
В ОПУ відповіли на запит ГПУ щодо висловлювання Мендель про нібито обстріли з боку ЗСУ

Генпрокуратура просила Офіс президента підтвердити або спростувати заяви прес-секретаря президента України Юлії Мендель про нібито обстріл об’єктів цивільної інфраструктури Донбасу з боку Збройних сил України. В ОПУ відповіли, що у них відсутня “запитувана інформація”.

Офіс президента України направив Генпрокуратурі відповідь на запит щодо висловлювань прес-секретаря глави держави Юлії Мендель. Фото документа 12 серпня опублікувало видання “theБабель”.

“За результатами розгляду звернення від 3 липня 2019 року про надання офіційної інформації повідомляємо, що в Офісі президента запитувана інформація відсутня”, – йдеться у відповіді заступника голови ОПУ Руслана Рябошапки.

Мендель 7 червня в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1” зробила заяву про обстріл об’єктів цивільної інфраструктури Донбасу з боку Збройних сил України.

“Українські військові дуже часто піддаються на провокації, коли стріляють зі школи, дитсадка чи будь-якого іншого місця, де знаходяться цивільні люди, і після цього починаються обстріл цієї будівлі. Таким чином, гинуть українці”, – сказала вона.

1 липня Мендель запросили в ГПУ на допит в якості свідка, але вона відмовилася давати свідчення і назвала допит “політизованим”.