В Україні під час карантину активізувалися рейдери, влада не реагує

Володимир Маркопольский 23, Березень 2020, 14:25 191
В Україні під час карантину активізувалися рейдери, влада не реагує

У зв’язку із протидією коронавірусу шляхом запровадження карантину в Україні активізувалися рейдери.

Про це повідомила платформа для роботи з відкритими даними Опендатабот.

Зазначається, що 13 березня власник харківської компанії ТОВ “Юридична інвестиційна компанія “Форум” Михайло Лисенко отримав від Опендатабот повідомлення про те, що у його компанії змінились власники та директор.“Новим директором та одноособовим власником став невідомий – Заїка Олег Анатолійович”, – йдеться у повідомленні.

“Юристи компанії одразу звернулись до органів прокуратури та Антирейдерської комісії Мін’юсту за захистом своєї компанії. Проте зараз профільні державні органи призупинили свою роботу через карантин.

Поки вдалося з’ясували, що незаконні реєстраційні дії проводив державний реєстратор із Херсонської області – Мустафаєв Фаріт Анварович. Цей реєстратор також є фігурантом в декількох кримінальних провадженнях та відповідачем по цивільним справам у зв’язку з незаконими реєстраційними діями”, – додали в Опендатабот.

“Скоріш за все, рейдерство було потрібно, щоб захопити майно нашої компанії – трьох квартир у Харкові”, – заявив законний директор та співзасновник компанії Михайло Лисенко.